Mărime32343638404244
Circumferința pieptului (cm)808386909499104
Circumferința taliei (cm)62656872768186
Circumferința șoldurilor (cm)88919498102107112
Circumferința sub bust (cm)65687175798489
Lungime interior picior (cm)79797979797979

MărimeXXSXSSMLXLXXL
Circumferința pieptului (cm)7882869096103110
Circumferința taliei (cm)60646872788592
Circumferința șoldurilor (cm)86909498104111118
Circumferința sub bust (cm)63677175818895
Lungime interior picior (cm)79797979797979



Dimensiunile prezentate provin de la producători, dar în unele cazuri, în funcție de model și de formă, dimensiunile reale pot diferi uşor.